Esimesest Klubnachtist on möödas aasta. Sel reedel, 15. septembril algusega kell 23 toimub järjekorras III techno-muusikale keskendunud pidu EKKMi kohvikus.

Klubnacht. Foto: Aleksander Kelpman

Klubnacht. Foto: Aleksander Kelpman

Taas tulevad külla sõbrad Berliinist, nii vanad kui uued. Eelmisel korral veebruaris Dhiloni (Second Base) nime alt eesti techno-muusika kuulajate ette astunud Berliinis resideeruv DJ asub nüüd puldi taha oma teise nime, Sutherlandi (Selective Memory) alt. Temaga tuleb kaasa Fugal, kes on oma kodulinnas astunud üles näiteks Tresoris.

Berliini artistidele pakuvad pinget ja head seltskonda kaks kohalikku DJd – peosarja Tunnel üks käimalükkajatest ja Liitheli label’i omanik Ali Asker ning Mava, keda teame Sünkretismilt.

Nagu kahel eelnevalgi üritusel, pakub visuaalset vaatemängu Bit-Bait ehk Mikk-Mait Kivi, videokunstnik Von Krahli Teatris ja sellest väljaspool.

Ühtlasi on võimalus võtta aeg maha, puhata ning nautida eraldi saalis malbet ambient’i, mille on loonud pika põrandaaluse muusikalise taustaga inimesed nime alt Nohu SFX.

Eesti-Berliini techno-helilained, utoopilised visuaalid, mahe ambient kestavad hommikuni. Aeg on järjekordne suvi ära saata ning vastu võtta sügis, hoovis täis punavaid pihlapuid.

Üritus Facebookis.