Müürileht

Nüüdiskultuuri häälekandja

  Foto

  Dokfoto Keskuses esitletakse raamatut „Meie, mustlased”

  EV100 kunstiprogrammi ühe sündmusena esitletakse 29. mail kell 17 Dokfoto Keskuses Telliskivi Loomelinnakus dokumentaalfoto raamatut „Meie, mustlased” („We, the Roma”), mille autoriks on fotokunstnik Annika Haas ja Eesti romade kogukonna lapsed üle vabariigi.

  Dokfotod silmast silma

  Tallinnas Dokfoto Keskuses (Telliskivi 60a) avatakse täna, 6. aprillil kell 17 Annika Haasi kureeritud fotonäitus „Silmast silma”.

  Fotomuuseumis saab näha Gustav Germani pressifotosid aastatest 1957–1967

  Fotomuuseumi galeriis on 11. veebruarini avatud Gustav Germani näitus „Pressifoto 1957–1967”, mis tutvustab legendaarse fotoreporteri varasema perioodi loomingut. Eksponeeritud on nii ajakirjanduses ilmunud pildid kui ka säärased, mis poleks saanud ajastu ideoloogiliste tõekspidamiste tõttu sel perioodil ilmuda.

  Pungi nägu Nõukogude Eestis

  Kolmapäeval, 15. novembril avatakse Tallinnas Dokfoto Keskuses (Telliskivi 60a, B-hoone) näitus „Iseleiutatud inimesed. Pungi nägu Nõukogude Eestis”. Kristel Lauri ja Toomas Järveti kureeritud väljapanekul eksponeeritakse punkarite üksik- ja grupiportreesid, et anda publikule võimalus vaadata tolleaegsetele mässajatele ja vabadele hingedele n-ö silma.