Müürileht

Müürileht on Eesti nüüdiskultuuri ja kaasaegseid mõttevoole kajastav väljaanne, mis ilmub igakuiselt tiraažiga 4500 eksemplari.

Uudised

KAMA Marketi eestvedajad Veronika Vallimäe ja Evelin Lõokene. Foto: press

KAMA Market: Jõulu-eri

Laupäeval, 9. detsembril kell 12 toimub Kopli restorani ruumides (Kopli 25) juba seitsmendat korda KAMA Market, seekord Jõulu-eri sildi all.

Bolga korvid. Foto: press

Mondo jõulubasaar

Homme, 9. detsembril toimub Telliskivi loomelinnakus asuva arengukoostöö, humanitaarabi ja maailmaharidusega tegeleva organisatsiooni Mondo jõulubasaar.

Martha Kirszenbaum. Foto: Deborah_Farnault

Tallinnas jätkub loenguseeria kunstikriitikast ja kureerimisest

Neljapäeval, 7. detsembril toimub esimene loeng sarjast „Rahvusvaheline laeng”, kus rahvusvaheliselt tunnustatud kuraatorid ja kriitikud tutvustavad oma praktikat, töömeetodeid ning jagavad seminarides nõuandeid väljal alustavatele tudengitele. Oma kureerimisprojekte tutvustab Martha Kirszenbaum.

Dorota Gawęda ja Eglė Kulbokaitė „Young Girl Reading Group 144” 2017.
Performance üritusteseeria In Formation raames, Institute of Contemporary Art, London.
Kuraator: Juliette Desorgues

Young Girl Reading Group ARSi majas

Laupäeval, 2. detsembril algusega 18 toimub ARSi majas (Pärnu mnt 154, ruum 111) kunstnike Dorota Gawęda ja Eglė Kulbokaitė algatatud performatiivne lugemisgrupp „Young Girl Reading Group 151: Folding City”.

PÖFF 2016 kinos Sõprus. Foto: Ahto Sooaru

PÖFF näitab lühi- ja animafilme

PÖFF Shorts on uus formaat, mis ühendab omavahel PÖFFi kärgfestivalid Animated Dreams ja Sleepwalkers, niisiis leiame selle kavast 21.–26. novembrini Tallinnas lühi- ja animafilmid.

Kaader filmist „Moereeglid André järgi"

PÖFFi Moekino täidab pimedad ööd moefilmidega

PÖFF toob moe-, kunsti- ja filmihuviliste ette kuus dokumentaali viimastest kümnenditest ning kohtuvad viimaks tänapäeva moepildis. Kümnes Moekino toimub 18.–23 novembril ning on end sel aastal sisse seadnud nii Tallinnas kui ka Tartus.