Puhkusele!

Täna, 23. märtsi õhtul kogunevad oma ala spetsialistid Sveta Baaris, et end korralikult välja puhata.


Täna, 23. märtsi õhtul kogunevad oma ala spetsialistid Sveta Baaris, et end korralikult välja puhata.

Endamisi Salamisi puhkamas. Foto: erakogu

Endamisi Salamisi puhkamas. Foto: erakogu

Järjestikust kolmas osa üritustesarjast Puhkus läheneb õhtusele olesklemisele maru rahuliku nurga alt. Seekord toimub üritus back-to-back formaadis ehk DJ puldis on alati kaks või rohkem spetsialisti. Kõlavad hiphopi biidid pikutajatele, funk’i rütmid nõksutajatele ja midagi ka kiirema muusika ihkajatele.

Näole annavad end juke’i ja erineva veidra muusika spetsialist DJ Perekond, Tartust Tallinnasse resideerinud puhkaja ja mõnuleja, Facebookis väidetavalt ainult 100 sõpra omav Emil.mp3, Tartu elav legend ja staar-DJ Kähr, eriliselt aktiivne DJ, tippklassi puhkaja ning pidude Feel Up ja Paradiso selektor Intenso, Tallinna hiphopi seltskonnas armastud tegelinski Gerk, jungle’i ja hiphopi spetsialist Köha (Rando Arand aka c.o.u.g.h.), rohke muusikapagasiga Endamisi Salamisi, kes on ilmselt ka õhtu üks esoteerilisemaid spetsialiste, ning noor produtsent ja rütmimasin Luurel Varas.

Puhkuseni!

Üritus Facebookis.

Toeta vastutustundlikku ajakirjandust

Infoajastu ja sotsiaalmeedia levik on toonud endaga kaasa aina kiiremad, lühemad ja emotsioonipõhisemad tekstiformaadid ning sellega seoses ka süvenemisvõime kriisi. Nendest trendidest hoolimata püüab Müürileht hoida enda ümber ja kasvatada ühiskondlikult aktiivseid ja kriitilise mõtlemisvõimega noori autoreid ja lugejaskonda. Toimetuse eesmärk on mõtestada laiemalt kultuuri- ja ühiskonnaelu ning kajastada lisaks nüüdiskultuuris toimuvat. Väljaanne on keskendunud rahulikule, analüüsivale ning otsingulisele ajakirjandusele, mis ühendab endas nii traditsioonilised kui ka uuenduslikud formaadid. Sinu toetuse abil saame laiendada kajastatavate teemade ringi ja avaldada rohkem väärt artikleid.

Toeta Müürilehe väljaandmist:

SAMAL TEEMAL

Uus eesti biit: Automaattinen tunteidenkäsittely
Automaattinen tunteidenkäsittely – vasakul Eva-Liisa Orupõld, paremal Kiia Beilinson. Foto: Eva-Liisa Orupõld
Automaattinen tunteidenkäsittely – vasakul Eva-Liisa Orupõld, paremal Kiia Beilinson.

Uus eesti biit: Automaattinen tunteidenkäsittely

Automaattinen tunteidenkäsittely on räpiduo, mille moodustavad Kiia Beilinson ning eestlanna Eva-Liisa Orupõld. Armastuse ja Wi-Fi vahelisest sarnasusest, naisräpparite populaarsusest ja õlle kõrval sündinud lugudest neist viimasega juttu tegimegi.
Nüüdisaegse klubimuusika õhtu Club Felicity EKKMi Kohvikus
GIL. Foto: press
GIL.
1 min

Nüüdisaegse klubimuusika õhtu Club Felicity EKKMi Kohvikus

Reedel, 23. märtsil toimub Tallinnas EKKMi Kohvikus järjekordne nüüdisaegse klubimuusika õhtu Club Felicity, kuhu on esinema tulemas artistid Ameerika Ühendriikidest, Saksamaalt ning Prantsusmaalt.
Kevadine pööripäev toob ERMi öise heli- ja videvikufestivali
,
1 min

Kevadine pööripäev toob ERMi öise heli- ja videvikufestivali

Laupäeval, 24. märtsil algusega kl 20 toimub Eesti Rahva Muuseumis esimene heli-ja videvikufestival ERMi ÖÖ, mis on pühendatud kevadisele pööriööle ja kutsub kuulama videvikulist ajavoolu nii helis kui ka sõnas.
Müürileht