Kalju Orro näitejuhtimise all valminud lavastuses „Kaheksa varbaga kuningas” mängivad Arvo Kukumägi ja Piret Kalda. Lavastus esietendus 10. mail 2012. Maikuus avaneb publikul taas võimalus suurepärast näitlejateduot laval näha. Seekord toimuvad etendused kahes mängukohas: Rahvusraamatukogu konverentsikeskuse saalis ning Linnateatri Taevalaval.

„Kaheksa varbaga kuninga” peategelaseks on elukunstnik Valdek, kelle unistuseks on mängida kuningas Leari. Paraku näib, et kaks amputeeritud varvast ning liiga kirevalt elatud elu on sellele plaanile kriipsu peale tõmbamas. Kuid Valdek ei vannu alla ning nii saab teatrilavaks haiglakoridor ning partneriks lihtne sanitar, kelle täita on kõik ülejäänud rollid peale kuninga. Miks ka mitte, Leari võib tegelikult mängida kõikjal. On öö, on teater ja on inimesed, kes on suuremad kui nende saatus. Näidendi autor on Andrus Kivirähk.

Etendused toimuvad 3., 8. ja 16. mail Rahvusraamatukogu konverentsikeskuse suures saalis ning 24., 25., 27. ja 28. mail Tallinna Linnateatri Taevalaval. Etenduste algus kell 19.00.

Teatri koduleht: www.kukunikka.ee

„Kaheksa varbaga kuningas” Facebookis