Artur Läätse nime peaks enamik alternatiivelektroonika austajaid teadma juba kaks aastat tegutsenud üritusteseeria MÜRK kaudu, mida iseloomustab põhimõte, et nii palju, kui on erinevat muusikat, on ka sõnu selle kirjeldamiseks. Tihti on tegemist kergelt monotoonsete, müstiliste, kosmiliste ning industriaalsete rütmidega, mille saatel on võimalik mediteerides kõrgemale tasandile jõuda.

Peosarja MÜRK flaier

Peosarja MÜRK flaier

Antud Hooandja projekti eesmärk ongi välja anda MÜRK-i kaaskorraldaja Artur Läätse EP „Apollo” vinüülplaadi kujul, kuhu tuleb kaks Läätse enda lugu ja üks Berliini produtsendi Thomas Hessleri remiks. Materjal on purki pandud kahe viimase aasta jooksul ja ootab väga vahale jõudmist!

Lääts on vabakutseline muusik, kes elab ja töötab Tallinnas. DJ-na on ta erinevates kohtades, sh Leedus, Lätis, Inglismaal ja Poolas, esinenud 2008. aastast alates ning oma esimesed lood avaldas ta 2010. aastal artistinimega Glitchfxxx plaadifirmade Contrast-R (Belgia), Electrax Music ning Gynoid Audio (Austraalia) alt. Muu hulgas on ta seotud ka selliste leibelitega nagu Plastiq, Naked Lunch, Afrotek Records, Translucent, Ex-tract Records ja Darknet.

Artur Läätse muusikat on mänginud ja oma miksides kasutanud ka sellised nimed nagu Joris Voorn, Thomas Hessler jpt. Artur on olnud seotud ka erinevate kunstiprojektidega, nt heliinstallatsioon Ats Parve näitusel „Fixing The Silence” Draakoni galeriis ning Marta Stratskase näitusel „About Rooms” Vaala galeriis. Viimase tööna võib nimetada kahetunnise helikujunduse Marta Stratskase näitusele „Punane planeet” Hobusepea galeriis.