Eesti ainus feministlik festival Ladyfest Tallinn toimub 8.–12. märtsil juba seitsmendat korda! Tegemist on omaalgatusliku festivaliga, mida veavad vabatahtlikud ning mille eesmärgiks on tuua kokku inimesed, keda huvitab feminism, inimõigused, vähemuste hääled ja aktivistlik isetegemise rõõm.

Ladyfesti logo

Ladyfesti logo

Põhiprogrammi raames toimuvad kontserdid, peod, näitused, töötoad, loengud ja filmiõhtud. Põnevaid esinejaid leidub nii Eestist kui välismaalt, saab näha rahvusvahelist kunsti ja kohtuda tegijatega Soomest, Saksamaalt, Valgevenest ja mujalt. Festivali näitusi saab näha ka peale põhiprogrammi lõppu kuni 19. märtsini.

Sel aastal keskendub Ladyfest kogukondade kokkutoomisele ja innustamisele. Tutvutakse enda ajalooga, õpitakse teiste kogemustest ja seatakse üheskoos kõrgeid sihte.

Motivatsioon ja kogukond on Ladyfesti juba kaugele viinud, kuid sellegipoolest vajab festival ka rahalist tuge. Hooandjate panus aitab festivalile tuua bände, artiste ja töötubade läbiviijaid ning katta töötubade materjalikulud.

Kogu programm avalikustatakse veebruari lõpuks Ladyfesti kodulehel.