Sel reedel, 25. augustil toimub EKKMi Kohvikus järjekordne Club Felicity klubiõhtu, mis toob kohale mitu väliskülalist Belgiast, Tšehhist ja Hollandist.

Liyo. Foto: press

Liyo. Foto: press

Nii mõnelegi underground-muusika sõbrale tuttav belgia artist ssaliva astub üles ambient/live-setiga, mida tuleb kohapeal kogeda. ssaliva muusika on plaadilt-plaadile võtnud üsna erinevaid nägusid, kuid tema viimase, 2017. aastal ilmunud EP „We Never Happened” kohta on kriitikud kirjutanud, et see kuuluks justkui varajase, meloodilisema Autechre sugupuusse ning kannab endas Arca ja Amnesia Scanneri DNA’d.

Teine Belgiast saabuv produtsent on Liyo, kes esindab multidistsiplinaarset kunsti-crew’d HE4RTBROKEN ja üritab klubimuusikat siduda emotsioonide narratiiviga. Prahast külastab Club Felicityt DVDJ NNS, kes veab kohalikku multimeedia platvormi LOLLAB ning on erinevade kunstivorme siduva KSK crew liige.

Juba tuttav Dodo Mundo, kelle energilist setti sai viimati kuulda paar Felicityt tagasi Lekkeris, esineb seekord duona koos Bar None klubiõhtu korraldaja Yon Etaga Hollandist. Lisaks astuvad üles An Ni, Hollandis resideeruv Eesti artist, ning Club Felicity residendid Shift Tides ja Skyler.

Üritus Facebookis.