Daniel Avery – mees, kes on legendaarse suurklubi Fabricu resident, korraldades sealset peoseeriat Divided Love, ning veab igakuist raadiosaadet Londoni underground-võrgustiku lipulaeva Rinse FMi rüpes, saab siinsele publikule laivis kogetavaks juba 5. septembril Tallinnas Von Krahli teatris toimuva AUXi peo raames.

Daniel Avery. Foto: Steve Gullick

Daniel Avery. Foto: Steve Gullick

Mullu ilmus Avery esimene täispikk kauamängiv „Drone Logic” – album, mis ei taha paljude jaoks kuidagi mahtuda šablooni nimega „tantsumuusika aastal 2014”. Plaadi muusikat läbib ebaühtlane vokaalsus ja ootamatult õelad helimoonutused, mis on muljet avaldanud nii vanameistritest superdiskoritele nagu Richie Hawtin, The Chemical Brothers ja Justin Robertson kui uuekooli esmaklassile Maya Jane Colesi, KiNKi ja Jackmasteri isikuis.

See on ühtlasi album, mille külvasid kiitusterahega üle muusikaväljaanded nagu Mixmag, NME, The Times, Resident Advisor, Pitchfork jpt. Ja see on album, mis vilgutab pikalt elektroonilise muusika tulevikusuunade kujuteldavat majakalampi eksinud tehnokaptenite punnis silmade ees. Praeguseks on töö alanud juba järgmise üllitise kallal.

Liitu peopublikuga siin.