18. oktoobril esinevad Tallinna lokaalis HETK juke-muusika suurkujud DJ Spinn ja TASO.

DJ Spinn ja TASO. Pressifoto

DJ Spinn ja TASO. Pressifoto

DJ Spinni näol on tegemist Chicagost võrsunud omanäolise kohaliku house­-muusika suurkujuga, kes peamiselt koos varalahkunud DJ Rashadiga aitas kaasa omaette muusikažanri kujunemisele. Alates 2000. aastast on Chicago house’i-skeene kasvanud koolkonnaks, mis koondab juke’i nime kandva stiili alla vanakooli jõulisuse segatuna uuema muusika energiliste emotsioonidega. Tema produtseeritud laulud ühes Rashadiga kujunesid aastatuhande vahetuse paiku Chicago muusika suurimaks ekspordiartikliks.

DJ Spinni ja samuti USAst pärit TASO ühise Euroopa tuuri raames pakuvad artistid elamusi nii juke’i, ghetto house’i, trap’i kui tekno maailmast. „Kõik, kes te arvate, et house-muusika on surnud, mõelge ümber,” iseloomustab Spinn enda muusikat ja ülesastumisi DJna.

Karismaatilised artistid toob Eestisse Pärnus populaarseks kujunenud üritustesari Eksistants, mis toimub Tallinnas esmakordselt.

Lisaks DJ Spinnile ja TASOle loovad meeleolu Maarjamaa üks omanäolisemaid produtsente Firejose ja Küttekontori eestvedaja Matt Samuel Berlioz.

Peo event Facebookis.