Täna ja homme, 6. ja 7. juunil toimub BFMi filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi kinosaalis SuperNova uus üritustesari Case Study Space, mille raames kohtuvad kolm osapoolt – publik, Eesti muusika edulugude esindajad ning sõltumatud valdkondade spetsialistid.

Iiris Vesik. Illustratsioon: Katrina Raiend / Katrina Vincent Project

Iiris Vesik. Illustratsioon: Katrina Raiend / Katrina Vincent Project

Publiku silme all lahatakse mitmel muusikavaldkonna suunal tuntud artiste ning nende karjääre läbi valdkonnasiseste ja -väliste professionaalide kogemuse, erialaste teadmiste ja läbi avaliku diskussiooni.

Muusikahuvilised saavad täpse ülevaate protsessist, kuidas sünnivad Eesti publiku poolt palavalt armastatud hitid ning mida on vaja, et lugu kuulajateni jõuaks. Esimese päeva fookus on neil teemadel läbi lauljatar IIRISe loomingu. Video- ja fotograafiasõbrad saavad muusika ja visuaalmaailma ühtsetest telgitagustest aimu teisel päeval, mil võetakse luubi alla koosluse Frankie Animal visuaalne keel ning selle areng ansambli tegutsemise jooksul.

Case Study Space on formaat, mis on loodud ühendamaks traditsioonilist kirjalikku juhtumiuuringu analüüsi ning reaalajas aset leidvat kindlatele temaatikatele keskendunud arutelu. Ürituse eesmärgiks on soodustada valdkondade põhiste teadmiste ja kogemuste liikuvust, omavahelist koostööd ning sillutada teed uute potentsiaalsete edulugude tekkeks.

Eksperdid, kes muusikuid kahe päeva jooksul analüüsivad on muusik ja produtsent Raul Ojamaa, Avoid Dave’i nime all tuntud laulukirjutaja ja produtsent Taavi Paomets, kes liitub üritusega otseülekandena Uus-Meremaalt, Eesti Popsi esivedur Janek Murd, disainer ning Fraktal disainiagentuuri partner Tajo Oja, operaator ja fotograaf Christian Johannes (CJ) Kask ning brändingu ja digitaalse stuudio Joni Pun. tegevjuht Peeter-Marko Mikk.

Sündmusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, kuna kohtade arv on piiratud.

Rohkem infot ürituse kohta leiad siit.