18. juulil esineb Telliskivi loomelinnaku punase maja saalis peosarja Jäck raames Ühendriikidest pärit elektroonilise muusika produtsent Huerco S., kodanikunimega Brian Leeds, kes kompab tasa ja targu alternatiivse masinamuusika piire.

Huerco S.

Huerco S.

Huerco loomingut iseloomustab romantiliselt toores lo-fi hausisaund ning piirideta kompositsioon. Impressionistlikud helid ning emotsioonirikkad varjundid võlutakse välja C-kategooria muusikatöötlusprogrammidest, kassetimasinatest ning süntesaatoritest. Huerco saund peegeldab tema huvi visuaalsete kunstide ja lemmikkunstnike suunas. Külmetava kunstniku melanhoolset eneseleidmist kuuleb Huerco muusikas koheselt, kuid hallide toonide alt on tunda ka heledamat kuma, mis toob perkussiivsete rütmide najal esile uued värvid. Muusikaliste mõjutuste seas on tunda Ühendriikide tekno- ja hausiisade, nagu Omar-S, Theo Parrish ning Ron Hardy, kätt. Huerco muusikat on väljutanud sellised leibelid nagu Wicked Bass, Opal Tapes, Future Times ning Software Records.

Toetavaks jõuks on endiselt Jäcki residendid Robert, Marek, Johann ja Kask. Visuaalse maailma eest kannab hoolt GIF Visuals.

Vaata ka Jäcki Facebooki lehele.