Elephants From Neptune, keda vaevalt siin laiemalt tutvustama peabki, presenteerib 28. oktoobril Tartu Erinevate Tubade Klubis ja 29. oktoobril Kultuurikatlas täiesti absoluutselt uhiuut plaati „Oh No”, mis on kollektiivil juba tervelt kolmas, ja ootab sellega seoses kõiki kontserdile.

Elephants From Neptune. Foto: Aron Urb

Elephants From Neptune. Foto: Aron Urb

„Pärast eelmise plaadi ilmumist hakkasime koheselt ideid mõlgutama ning kirjutasime tuuritades palju uut materjali, mille vormisime uueks kauamängivaks. Otsustasime plaadi teha ka täiesti uues keskkonnas ning see aitas meil panna ennast proovile ja astuda samm järgmisele tasandile,” sõnab bändi vokalist ja kitarrist Robert Linna.

Nagu Elevantidel tavaks, on ka uuel kauamängival kaasatud mitmeid sõpru ning kohalikke legende eesotsas Jaanus Nõgisto (Ruja, Led R) ja Aleksander Vanaga (Kosmikud). Plaadi miksimine usaldati Bert Prikenfeldile (DJ Critikal).

Lisaks õhtu peategelastele kütavad Tartus lava soojaks Three Leg Dog ning DJ Kersten Kõrge, Tallinna kontserdi erikülalisteks on aga Ans.Andur ning DJ-d Dr. PhilGood, Muudu ning plaadimängijate taha on lubanud astuvad ka Elephants From Neptune’i liikmed.

Tallinna ürituse leiad Facebookis siit ning Tartu omaga võid liituda siin.