Eesti vanim moesündmus ERKI Moeshow toimub 11. juunil oma loomekodus Eesti Kunstiakadeemias ning tähistab tänavu 40. juubelit.

Tauri Västriku kollektsioon „Illusion II” ERKI 2021. aasta show’lt. Foto: Arnaud Lafeuillade

1982. aastal alguse saanud moeetendusest on saanud aja jooksul rahvusvaheline hüppelaud innovaatiliselt ja piiridest välja mõtlevatele moekunstnikele. 

„40 aastat tagasi sündinud ERKI Moeshow on ajas küll palju muutunud ja küllap muutub veelgi, aga see on jäänud ühe suurima tudengeid kaasava sündmusena Kunstiakadeemia kultuurikalendrisse püsima ja meie eesmärk on seda traditsiooni jätkata,” sõnab ERKI Moeshow peaprodutsent Karin Kiigemägi.

„Mõeldes tänasele maailmale on oluline hoida hea eesmärgiga loodut ja seda me Kunstiakadeemias teha püüame. ERKI Moeshow korraldamine annab meie tudengitele suurepärase võimaluse kogeda kokkupuudet nii-öelda pärismaailmaga, milles on olulised tähtajad, vastutustunne, ajaplaneerimise oskus, eelarvega ümberkäimine ja kaasamine-tiimitöö,” lisab Kiigemägi.

ERKI Moeshow vajab sündmuse läbiviimiseks endiselt abikäsi nii show toimumise päeval, 11. juunil kui ka mõned päevad enne ja pärast. Kui tunned, et soovid anda panuse juubeliürituse toimumisele, siis täida ankeet siin.

Üritus Facebookis