Täna, 11. oktoobril kell 20 toob Estonian Funk Embassy erisaade helis R2e otse-eetrisse ja pildis Menu ERR portaali ning R2e Facebooki tantsuringi koos breik- ja hiphop tantsijatega Eestist, Venemaalt ja Sloveeniast.

Graafika: Estonian Funk Embassy

Graafika: Estonian Funk Embassy

Saatekülaline ja kogenud breiktantsu DJ Ken Two orkestreerib otse-eetris tantsuringi, mis saab loodud vana raadiomaja I stuudios.

Eriprojekt väljub eetrist aga juba nädala lõpus, 13. ja 14. oktoobril Tallinna ja Tartu Erinevate Tubade Klubidesse, kui koos tantsijatega tähistatakse Funk Embassy elava muusika hooaja algust.

Külla sõidab saksa funk-soul tantsumasin The Mighty Mocambos koos Nichola Richardsiga UKst, kes lisab segusse mahlast souli. Üle 10 aasta tegev olnud bänd on andnud välja mitmeid LPsid oma nime ja kõrvalprojekti Bacao Rhythm & Steel Band alt. Grupp on teinud koostööd teiste seas hiphop kultuuri ristiisa Afrika Bambaataa, moodsa souliskeene esinumbri Lee Fieldsi ja legendaarse USA DJ-produtsendi Kenny Dope’iga.

Erisaade ja hooaja avamispidustused on kantud ideest, et inimesi enim ühendavad asjad maailmas on muusika ja tants. Et funk on ühtehingamise muusika, ongi see, mida EFE initsiatiivis edendada soovitakse. Funk Embassy Live õhtud hakkavad aset leidma igal teisel kuul Erinevate Tubade Klubis.

Liitu Tartu ja Tallinna üritustega Facebookis.