Exit Safe Mode’i muusika kuulub ilmselgelt tumedatesse tossustesse tantsusaalidesse ning mõistab ja jagab atmosfääri, mis on tuttav neile, kes pidudel lõpuni vastu peavad.

Margus Löve alias’e ESM alt ilmuv esimene reliis mõjub ka oma ülesehituselt kui peoõhtu: ekstaatiline algus, korduvad (tantsu)motiivid, kiire energialaeng ning kerge melanhoolse ja igatseva alatooniga mahajahutav lõpp.

Tähelepanuväärsed on Löve oskused produtsendina, kuulamise muudavad nauditavaks helide puhtus ja selgus ning nende omavaheline maitsekas kombineerimine tervikuks.

Linnukese saab märkida kõigi komponentide taha, mida üks korralik techno-pala sisaldama peab. Paraku jääb puudu eksperimenteerimisest ning etteteadmatusest, mis tantsumuusika ja -kultuuri paljudele just atraktiivseks muudab. Tegu on küll suurepäraselt techno’le ning tech house’ile omaseid võtteid kasutava teosega, kuid puuduvad üllatused.

Kõiki faktoreid arvesse võttes on teos siiski tugev ja korralik – miski, mida kuuldes isegi kindlasti tantsupõrandale jääksin. Ehk on säärane traditsioonilisus ja puhtus hoopis hea ajal, mil muusikaline vigurdamine üha populaarsemaks muutub?