Käesoleval sügisel alustas Genialistide Klubis tegevust värske õhinapõhine raadiorakuke, mille toimetusse kuulub praeguse seisuga kümme inimest. Oktoobris alustanud programm on esialgu eetris Genialistide Klubi kohvikus ja Tartu Uues Teatris, lisaks saab raadiot internetis järelkuulata ja raadiosaateid ka alla laadida.

„Tagasi lätetele” kogumispunkt Genklubis

„Tagasi lätetele” kogumispunkt Genklubis

Saatevalikuga on plaanis kajastada Genialistide Klubi, Tartu Uue Teatri, Domus Dorpatensise, aga ka teiste Tartu kultuuriasutuste tegemisi ning linnas toimuvaid sündmuseid. Oktoobrist alates saab raadio endale ka ruumid Genialistide Klubi katuse all.

Esimeste salvestuste põhjal on hetkel valmimas saated eri riikide kultuurist ja toidust, kuuldemängud, reportaažid, luulesaade, demosaade, kaks erinevat muusika- ja jutusaadet ning arutelu- ja filmisaated. Käesolevaga ootab raadio enda ridadesse nooruslikke ja toredaid toimetajaid, kes otsivad võimalust enda ideid raadiomeediumi kaudu teostada. Teretulnud on ka inimesed, kes ei ole raadiotööga varem kokku puutunud, sest vajaduse korral annavad nõu raadio asutajaliikmed.

Ühendust saab võtta aadressil raadio@genklubi.ee või küsida Genialistide Klubi kohvikust.