Harvardi parimaks õppejõuks valitud tuntud sotsiaalantropoloog, autor ja õppejõud Brian Palmer esineb 20. novembril Baltic Bridges dokumentaalfilmide töötoa raames Tallinna Ülikoolis avaliku loenguga kodanikujulgusest.

Brian Palmer. Foto: Baltic Bridges

Brian Palmer. Foto: Baltic Bridges

Palmer on Rootsis asuva Uppsala Ülikooli sotsiaalantropoloogia õppejõud. Varasemalt õpetas ta Göteborgi ja Harvardi ülikoolides. Tema kursused kodanikujulgusest tõid semestris kohale 600 tudengit ning 2002. aastal omistati talle kui Harvardi parimale õppejõule mainekas Levensoni auhind, millega tunnustatakse väljapaistvaid pedagoogilisi saavutusi.

Baltic Bridgesi raames toimuv dokumentaalfilmide töötuba keskendub lugudele inimestest, kes riskivad igapäevaselt, eesmärgiga muuta maailm inimlikumaks kohaks. Palmer kogub tarkusi kangelaslikest eludest ja toob need tänapäevastesse situatsioonidesse, et aidata idealistidel selles andestamatus maailmas ellu jääda. Töötuba toimub Tallinna Ülikooli Balti Filmi- ja Meediakoolis tudengi- ja lühifilmide festivali Sleepwalkersi ja SA Unitas koostööna.

Loeng toimub 20. novembril kell 16.30 Tallinna Ülikooli Euroopa saalis Astra majas, Narva mnt 29.

Lisainfot Brian Palmeri kohta vaata tema kodulehelt. Dokumentaalfilmide töötuba Baltic Bridges Facebookis.