Standard Issues on uus üritustesari, mis toob kuulajateni erinevaid bassimuusika stiile, kuid mille põhisuunaks võib nimetada grime’i. Ühtlasi on peo eesmärk levitada Eestimaal kasvavat grime’i liikumist ja kultuuri nii instrumentaalide kui ka MCde poole pealt.

Snowy. Foto: press

Snowy. Foto: press

Sarja esimene üritus toimub 10. märtsil Helikopteris, mis on ühendanud oma jõud Standard Issuesi tiimiga ning toob teieni kolm tipptasemel artisti Nottinghamist.

Snowy aka Nottingham’s Saviour on underground grime’i skeene tõusev täht, kes on esinenud viimase aasta jooksul mitmetel festivalidel ja kontsertidel Skepta, Stormzy ja Little Simzi kõrval ning kinnistanud endale koha The Streetsi Mike Skinneri label’i all.

Temaga on kaasas bassimuusika viljelejad Killjoy ja Lenkemz, kes on töötanud aastate jooksul selliste nimedega nagu Slick Don, Zebra Katz, Diplo, Bonde Do Rolê, Bones jpt.

Line-up’i täiendavad koduselt rindelt sama žanriga sina peal olevad Pats, Slin, Abstract Detail, Endamisi Salamisi ning DJ Perekond, Luurel Varas ja DJ Mannekeen.

Üritus Facebookis.