Pühapäeval, 9. märtsil esitles Jaan Tätte juunior ehk meisterjaan kohvikus Must Puudel oma debüütalbumit „Algelised katsetused”.

Jaan Tätte juunior. Foto: meisterjaan SoundCloud

Jaan Tätte juunior. Foto: meisterjaan SoundCloud

Albumil on valik meisterjaani viimase paari aasta jooksul valminud paladest, mille loomiseks kasutas autor peamiselt parmupille ja süntesaatoreid. Album on salvestatud kodustes tingimustes, kuid selle lõplikule kujule viimisele aitasid kaasa toetajad Hooandja ühisrahastusplatvormi kaudu.

„Mõned on küsinud, et miks on albumi nimi „Algelised katsetused”. Selgituseks siis, et kui tahan teha üht korralikku lugu, see mul kunagi ei õnnestu. Kui aga oma muusikale liig suurt tähendust ei omista ning lihtsalt oma lõbuks helidega katsetan, sünnib tihtipeale midagi huvitavat – ja just sellisel viisil sündinud lugudest koosnebki „Algelised katsetused”.” kommenteerib Jaan Tätte juunior.

Jaan Tätte juunior on avaldanud muusikat juba alates hilisest teismeeast ning kahel korral osalenud ka Eesti Laulu konkursil, kuid kõige tähtsamaks peab praegu enda jaoks parmupillimängu. „Mulle tundub, et lõpuks ometi olen leidnud selle ühe asja maailmas, mis mul hästi välja tuleb”, kommenteerib muusik.

Digialbumit on võimalik tasuta kuulata või raha eest alla laadida siit.