Neljapäeval, 7. aprillil kell 19 toimub sotsiaalkeskuses Ülase12 Feminology filmisarja järgmine linastus, kus näidatakse dokumentaali „Yes, We Fuck!”.

Lääne ühiskondades kuvatakse seksuaalsust enamasti heteronormatiivse tabuteemana. Kui puuetega inimesed väljendavad oma seksuaalsust, suhtutakse sellesse vaenulikult. Puuetega inimesi deseksualiseeritakse, ent esitletakse samal ajal kas üleseksualiseeritud ohtlike ahistajate või ohvritena, ütlevad filmiõhtu läbiviijad. Kuidas suhestuda heteronormatiivse mudeliga puudega inimese seisukohalt? Filmiõhtul arutletakse, kuidas stereotüüpidest mööda vaadata ning küsida, mida on puudel öelda seksi kohta: kuidas mõjutavad mitte-normatiivsed kehad ja nende nauding meie eeldusi seksi kohta? Milline on puudega kehade seksuaalsus? Kuidas muudab puue meie arusaamu privaatsusest ja autonoomsusest seoses seksiga?

Dokumentaalfilmis „Yes, We Fuck!” (Antonio Centeno, Raúl de la Morena, 2015) uuritakse erinevate inimeste arusaamu ja kogemusi seoses seksuaalsusega. Filmis soovitakse politiseerida teemat, mida enamasti peetakse sügavalt isiklikuks ning seetõttu välistatakse avalikust arutelust. Filmis esitatakse küsimusi vastuolulistel teemadel nagu kollektiivne intiimsus, nõusoleku problemaatika, abistatud seks ja seksitöö. Film pole mitte ainult dokumentaal, vaid ka projekt, mis aitas kaasa erinevate võrgustike ja koostööde tekkimisele.

Filmi kodulehe leiad siit ning ürituse Facebookis siit.