Sel reedel, 23. oktoobril kell 18.30 on lugeda harrastajatel põhjust koguneda Viru Keskuse Rahva Raamatusse, kuna Jim Ashilevi esitleb oma värsket romaani „Kehade mets”. Raamatuesitlusel vestleb autoriga tema kirjanduslikuks vennaks ristitud Sass Henno.

Mõeldud, tehtud. Kui ema vannitoas pesumasina ukse kinni lõi ja elutuppa vaatas, nägi ta oma last suure lahtise akna peal. All oli viis korrust tühjust. Ülespoole jäi lohedest kubisev taevas. Ja nii ma siis hüppasin. Sirutasin käed välja nii pikalt kui sain, et krahmata kinni lähima kajaka tiivast, aga see jäi mu pingutusele vaatamata liiga kaugele. Ma kukkusin alla. Aga maja ette asfaldile prantsatamise asemel maandusin ema süles. Ta surus mind kõvasti enda vastu ja värises. Ta oli mind viimasel hetkel akna pealt ära võtnud. Ju siis kartis, et lohed oleksid mu nahka pistnud. Igal juhul lahtise akna alla mind enam ei jäetud, vähemalt mitte ilma püsivalveta ja miskipärast hoidsid ka lohed edaspidi eemale. Ju siis ehmatasid ema näoilme peale ära. — Jim Ashilevi, „Kehade mets”, I ptk

Esitlus jätkub vabamas vormis Erinevate Tubade Klubis, kus 1. augustil toimus romaani täispikk ettelugemine, millest ka allolev video (autor: Mellow).

Facebookis leiad sündmuse siit.