Täna, 27. jaanuaril kell 18.00 saab Tallinnas Kinomajas vaadata Andres ja Katrin Maimiku 2014. aasta oktoobris esilinastunud romantilist draamat „Kirsitubakas”. Film linastub Kinomaja Eesti filmi teisipäevade sarja raames ning on tasuta.

Kaader filmist

Kaader filmist

„Kirsitubakas” räägib 17-aastasest väikelinna tüdrukust Laurast, kel on kohutavalt igav. Ema käib närvidele, omavanused kutid on nõmedad ja kõik meelelahutused tunduvad lapsikud. Ühel päeval tassib Laura energiline sõbranna Merit ta kaasa rabamatkale, mida korraldab keskealine loodusehunt Joosep. Algus on kõike muud kui paljutõotav: kinnise loomuga tüdruku suhted pingestuvad kiirelt kompleksivabalt käituva Joosepiga, kes üritab matkaseltskonnale muljet avaldada oma maalähedase stiili ja kentsakate rituaalidega. Matka edenedes avastab Laura eneselegi ootamatult, et Joosepi karune sarm paneb tal vere kiiremini pulbitsema. Rännak tüürib aga vääramatult lõpu poole ning Laural tuleb leida selgust, kas suhe endast vanema mehega on vaid vahepala naiseks kujunemise kurvilisel teel või on tegemist elu esimese päris armastusega.

Osades Maris Nõlvak, Gert Raudsep, Getter Meresmaa, Anne Reemann, Maarja Jakobson, Viiu Maimik, Aap Salumets, Tiina Kadarpik, Andres Kütt jt.

„Eesti filmi teisipäev” on Eesti filmikunsti lähi- ja ka kaugemale ajaloole pühendatud filmiseansside sari, mis toimub Kinomaja saalis juba kolmandat aastat.