Tartus baseeruv techno-muusika sari KTRL peab 12. jaanuaril oma hooaja viimase peo, mille järel minnakse kuni suveni puhkusele.

Exit Safe Mode. Foto: Alan Proosa

Exit Safe Mode. Foto: Alan Proosa

Natukene üle aasta tegutsenud sarja peod on toimunud praeguseks rohkem kui kümme korda erinevates kohtades, näiteks Arhiivis, Tartu Erinevate Tubade Klubis ja EKKMi Kohvikus. Hooaja lõppu tähistatakse Genialistide Klubi kahes saalis. Esimeses neist astub üles nimekas techno-DJ ja produtsent Exit Safe Mode, kes on tuntud ka oma varasemate pseudonüümide L-OW ja 1DERL& järgi. Lisaks pakuvad tuge KTRLi asutaja Tanel Mütt ning põline veteran mrds. Teise saali eest vastutavad kohalikud house’i-, disko- ja bassispetsialistid Kähr, Siim2000, EmilMP3 ja Rebane.

Genialistide Klubist liigutakse edasi after-hours-üritusele Arhiivi, kus kuuleb DJsid varajaste hommikutundideni. Seal figureerivad KTRLi residendid NOA ja Oliver Kuur, värsket verd toob uus DJ nimega Ferdinand.

KTRLi üritustele omaselt ei puudu peolt ka visuaalne pool – sel korral vastutab selle eest visuaalkunstnik Kristin Pärn.