Mitmele lemmikuks peoks saanud Värska jätkab seinte ja lagede kompimist EKKMi Kohvikus juba täna, 1 juulil.

Lauri Täht ja Ats Luik

Lauri Täht ja Ats Luik

Paar aastat tagasi jõudsid Ats Luik ja Lauri Täht arusaamisele, et väga suur osa ostetavast muusikast jääb plaadiriiulitesse ja mälupulkadele tolmu ning digitolmu koguma. Nad arvasid, et kuskil peaks seda ventiili järele andma ning Protest tundus selleks parim koht. Kohe esimesest peost oli selge, et klapp on olemas ning koos terve öö back-to-back’i mängides saab nii mitmedki žanrid ära kombata.

Pärisime aru ka Värska igipõlistelt fännidelt, Protesti baarirahvalt. Protesti Brigit arvab, et Värska on mõnus tohuvapohu kõigest, mis kõlab hästi ja teeb hingele pai. „Reis läbi enese koos kõigi teiste tantsulõvidega. Koduvõlvide vaieldamatu lemmik – easy ridin’! Seda saadab üldse selline kruiisimise tunne, juuksed lehvimas ja tuul paitamas. Nagu ühepajatoit, eriti mahlane ja kodune. Ja vennad oskavad normaalselt tossumasinat kütta lõpuks, seda sai neile õpetatud.” Ta lisab: „Peaaegu kunagi ei mäleta kuidas koju sai, aga värska teeb pohma langemise eriti pehmeks, järgmine päev on kuidagi tender olla. Üx öö, kax meest!”

Protesti Agnes lisab: „Värskal on mingi kummaline fenomen.. Seal on alati hea vibe! Ja hea muusika! Ma ei kujutagi ette, kuidas Värska EKKMis on… aga alati ikka ootasid ja teadsid, et tuleb hea õhtu. Ja Ats ja Lauri ise on ka nii muhedad lihtsalt!”

Üritus Facebookis.