Etenduskunsti lühivormide festival „Made in Estonia maraton” toimub 16. märtsil juba 12. korda Kanuti Gildi SAALis.

Katrin Kreutzberg „Made in Estonia maratonil” 2018. aastal. Foto: Laura Uustal

Katrin Kreutzberg „Made in Estonia maratonil” 2018. aastal. Foto: Laura Uustal

Etenduskunstide pühadeaeg on käes! Etenduskunstide THE GOOD, THE BAD, THE UGLY lühivormide festival „Made in Estonia maraton” tuleb sel aastal 16. märtsil, et anda võimalus kõigile, kes soovivad katsetada uusi ideid, panna ennast proovile publiku ees või lihtsalt tulla vaatajana osa saama ühest erakordsest õhtust. Hoolimata ürituse nimest pole tegemist võistlusega, vaid ühisüritusega, mille loovad need, kes laval, lava taga ja saalis.

Ürituse kava on seekord nagu ka iga kord kureerimata. Õhtu koosneb traditsiooniliselt kolmest blokist: alustatakse black box’is, vahepeal lisandub lavale videoekraan ning lõpetatakse tühjas, lisanditeta saalis.

Seekord astuvad maratonil üles ja näitavad oma loomingut Elina Masing, Sigrid Savi, Karolin Poska, Katrin Kreutzberg, Üüve-Lydia Toompere, Siim Tõniste, Raho Aadla, Joosep Jürgenson ja Maria Lee Liivak, Liis Maria Kaabel ja Matthias Kann, Edgar Vunsh, Henri Hütt, Andre Joosep Arming ja Karl-Christoph Rebane, Laura Kõiv, Rait Rosin, Ryan Galer, Keithy Kuuspu, Ragnar Uustal, eleOnora, Karoline Suhhov, Vishnu Vardhani Rajan, 10 x 10 meetrit, Sylvia Köster, Brite Vilgo, Liina Mai Püüa jt.

Vaata lisainfot SAALi kodulehelt.