Sel neljapäeval algusega kell 19.00 leiab Tartu kultuuribaaris Arhiiv aset multimees Martin Oja novellikogu „Sõnumeid sisikonnast” esitlus.

„Sõnumeid sisikonnast” esikaas

„Sõnumeid sisikonnast” esikaas

Martin Oja nimi on küllap tuttav paljudele, ent kontekst, milles teda teatakse, võib varieeruda raadiosaatejuhist luuletajani, terava sulega filmikriitikust DJni. Martin on muuhulgas töötanud ka Müürilehe filmitoimetajana.

Nüüd on Oja esitlemas ka oma värsket novellikogu „Sõnumeid sisikonnast”, mille kohta on Mehis Heinsaar kirjutanud: „Tegemist on vaimukate lühijuttude ja novellidega, millest paljude juttude sündmustik leiab aset öises Tartus. Autoril on psühholoogiliselt teravat pilku argipäeva-elu detailide jälgimise peale ning filosoofilist üldistusvõimet. Jutud on kirja pandud pingestatud, väljapeetud stiilis. Martin Oja loomingu kõige iseloomulikumaks faktoriks on ehk tema omapärane ja terav, sotsiaalkriitilise alatooniga anne.”

Esitlusel vestleb autoriga ajakirjanik, näitleja ja Generaadio pealik Sven Paulus. Muusika eest kannavad hoolt aga Vilho Meier (kitarr) ja Alar Kriisa (suupill, vokaal).

Ja loomulikult on autor lubanud kohale vedada paar pakki raamatuid, mida saab soodushinnaga osta.

Esitlusõhtu leht Facebookis.

Intervjuu Martiniga juba peagiilmuvas Müürilehe juuninumbris.