MoKS otsib kunstnikke, organisaatoreid, visionääre, teadustöö tegijaid ja teisi tegusaid inimesi elama ja töötama stuudiotesse Moostes.

MoKSi stuudiokorter. Foto: MoKS

MoKSi stuudiokorter. Foto: MoKS

MoKS pakub kaht stuudiokorterit endise Mooste mõisa valitsejamaja ülakorrusel. Lepingud sõlmitakse minimaalselt kuueks kuuks, ent kandideerimisel on eelistatud need taotlejad, kes tahavad stuudioid kasutada vähemalt aasta. Stuudiokorterid on saadaval 1. aprillist 2016.

Stuudiokorteri maksumus on 245 eurot kuus, mis sisaldab ka kõiki majanduskulusid (elekter, küte, vesi ja kanalisatsioon, internet, ühisruumide koristus, pisiparandused ja hooldused). MoKSis on keskküte ja igas stuudiokorteris olemas baasmööbel: toolid, lauad, voodid. Stuudiokorterite asukad pääsevad juurde ka ühisvarale nagu saun, pesumasin, töökojad, raamatukogu, ühisköök, videoprojektor ja ekraan. Stuudiokorterite asukad on oodatud korraldama väikeseid avalikke sündmuseid MoKSi katuse all.

MoKSi esimesel korrusel on stuudiokorter lühiajalisteks residentuurideks (ühest nädalast kahe kuuni), esimesel korrusel on ka MoKSi eestvedajate Johni ja Evelyni eluruumid ning stuudio. Keldrikorrusel on saun ja tööruumid ning võlvkaartega saalid, mis on kasutusel ka galerii ja Mooste Noortekeskusena.

Rohkem infot stuudiote kohta siin.

Esita avaldus siin.