Uuel aastal uue hooga ja niimoodi juba 17. aastaringi järjest. Mutant Disco sünnipäevapeo haavad on vahepeal ilmselt paraneda jõudnud ja seetõttu on aeg pidada uue aasta esimene lahing, mis leiab aset juba sel reedel, 23. jaanuaril klubis Sinilind.

Rezzetti albumi „Zootie“ kaas

Rezzetti albumi „Zootie“ kaas

Armu ei anta muidugi ka seekord, sest rindele saabub UK house’i- ja teknoskeene värsket ja võimsalt robustset poolt esindav Rezzett. Kuigi maineka Londoni plaadifirma Trilogy Tapes’i alt eelmisel aastal debüüt-EP üllitanud duo eelistab oma isiksused ja elulood saladuseks jätta ning anonüümsena tegutseda, lubatakse muusikal enda eest identiteet valmis kirjutada. Üksteise otsa laotakse tolmuseid, sädemeid pilduvaid ja kraabitud ambient’i-kihte ning lastakse need teisel hetkel jõuliste biitidega õhku. Tokyo moenädalal, kohaliku brändi C.E. sõule laivis taustaks mängides olid nad riietunud näiteks pealaest jalatallani Tyvek-kombekaid meenutavatesse rõivastesse, nii et siit võib veel kõike oodata. Kuid salapära salapäraks – fakt on see, et kõike seda on võimalik reedel oma keha ja kuulmismeeltega kogeda.

Lisaks väliskülalistele ei saaks Mutant ilmselt toimuda ka Raul Saaremetsa ning Rhythm Doctori toetava õlata ning väiksemas saalis teeb seekord kuuetunnise, oma sünnipäeva-special maraton-set’i Siim Nestor.

Üritus Facebookis