Igaüks võib olla öökroonik. Oled sa ööloom, muusikafanaatik, ringinuuskija, DJ, artist või promootor? Tahaksid jagada meiega oma mälestusi, märkamisi ja mõtteid ööelust ning kõigest selle ümber tiirlevast? Vormista need ära ja saada meile! Või tule ideega ja mõtleme koos.

Eesti klubikultuuris ja alternatiivmuusikaskeenes on rohkem kui 30 aasta jooksul ladestunud omajagu kultuurikihte, millega käivad kaasas oma tegijad, subkultuurid, peokohad ning ajastu vaim. Mõned neist on kadunud minevikku, teised jäänud ootama uut tulemist, kolmandate entusiasmiküte ei näi aga üldse vaibuvat ning mõni neist kihtidest on saanud kaasaegse kuue ja eestvedajad. 

Müürilehel pole siiski vahet, kas su südame paneb kiiremini põksuma reggae, gabber, soul, punk, UK bassimuusika, techno, räpp või mõni muu koolkond. Jaga meiega oma mälestusi, ideid või tähelepanekuid tänapäevast, mida sina öökultuuris toimetades ja kulgedes kogenud ja märganud oled. Oodatud on analüüsid, meenutused, intervjuud, pildid ja kõiksugu muud formaadid, mis annavad aimu eesti skeene kujunemisloost ja hetkeolukorrast. Kirjuta meile ookroonikad@muurileht.ee.