Trendiajakiri Neoonmust tuli selleks, et jääda. Paradoksaalselt 100% öko ja mustvalge uus väljaanne fetišeerib tippglamuuri ja lehetegijad kaebavad, et Eesti seltskonnaajakirjanduses on jäänud piinlikult varju paljud säravad inimesed, kes vääriksid märgatavalt rohkem tähelepanu ja glitter’it.

Neoonmusta esikaas

Neoonmusta esikaas

Ajakirjandusmaastiku little black dress ei vali lugejat – teemad puudutavad nii naisi, mehi, meesnaisi ja naismehi, homo-, hetero-, bi-, tri- kui ka metroseksuaale. Uue ajakirja ilmumissageduse osas jäävad tegijad salapäraseks, aga esimene number on leitav väga hästi varustatud müügipunktidest, sh disainikauplusest Nu Nordik Vabaduse väljakul, TAM Galeriist ja Apollo raamatupoest ning mõned numbrid on tuvastatud ka kinos Sõprus. Tartus leiab ajakirja Arhiivist. Kunstnik Kiwa eestvedamisel ellu kutsutud väljaande peatoimetaja on kõmuline näitleja Kaisa Selde ning tegevtoimetaja Kadi-Maarja Võsu. Kaasa löövad fotograafid Toomas Volkmann ja Gabriela Liivamägi ning kunstnikud Dan Mitchell (London, Temnikova ja Kasela galerii) ja Divine Enfant (Pariis, ;paranoia publishing). Ajakirja kujunduse autor on Vogue.

Ajakirjas Neoonmust on oma rubriik Katja Golddiggeril, dr Leo Luksil ning dr Erkki Luugil. Viimast korda saab näha plakateid skandaalselt provokaatorilt Allah Pugatchovalt, kelle blogi Google äsja sulges.

Paljud ajakirjas kirjeldatud teemad on väga skandaalsed. Näiteks külastatakse Auschwitzi röövinud rootsi skandalisti von Hausswolffi, tõestatakse, et Andrei Hvostov on natsionaalsotsialist ning paljastatakse, kes on tegelikult Savisaare taga.