Sotsiaalse pinksi maaletooja Pinksiklubi avab oma tänavuse välihooaja alapealkirjaga „Pinksibuldooser”, tutvustades Tallinna avalike pingpongilaudade kaarti. Klubi pinksiaktsioonidest esimest on oodata juba homme Tallinn Bicycle Weeki raames.

Foto: Pinksiklubi

Foto: Pinksiklubi

Pinksiklubi eesmärk on suunata inimesed selle väga lihtsa füüsilise ja sotsiaalse tegevuse läbi linnaruumi elavdama, ütles aasta tagasi intervjuus Müürilehele klubi eestvedaja Risto Kozer. Pingpongilaudade kaardi valmimine on sel missioonil kahtlemata oluliseks nurgakiviks, kuna võimaldab ka valdkonna võhikuile hõlpsa ligipääsu infole selle kohta, kus mängukohad paiknevad. Sest mine tea – ehk on mänguvõimalus vaid nurga taga. Kaardi, mille on disaininud Viktor Gurov, saab alla laadida siit.

Suvehooajal on klubil kavas linnaruumi pinksiaktsioonid nii Tallinnas kui Tartus, millest esimene leiab koostöös Tallinn Bicycle Weekiga aset juba sel laupäeval kell 13.00 Telliskivi Loomelinnakus. Kohale tuuakse kaks Pinksiklubi lauatenniselauda ja hunnik mänguvahendeid, kus nii klassikalises kui sotsiaalses ja mitteformaalses pingpongiturniiris osaleda saab. Taustaks valivad muusikat Tallinn JÄCK City ja sõbrad.

Juuli keskpaigas toimub pinksiaktsioon Tartus koostöös Linnafestivaliga UIT. Nagu läinudki aastal, uidatakse Uues Õues, kus hea muusikaga häälestab pinksilisi Tartu melomaanide koorekiht.

21. juulil kell 18.15 toimub Vabaduse väljakul sotsiaalne pinksiaktsioon, mis on osa Tallinna Ülikooli Aspirantide Suvekooli Humanitaarainete programmist, kuhu on oodatud kõik urbanistid ja muidu huvilised. Rohkem infot suvekooli kohta leiad siit.

Hooaja viimane aktsioon leiab aset septembris toimuva SUUR-LASNAMÄE linnakunstisündmuse raames.

Pingpongikohtade kaart

Pingpongikohtade kaart

Pinksiklubi tegemistega aitab kursis hoida nende koduleht.