Minimalistliku ja praktilise joonega eesti moebränd Projekt toob oma neljanda kollektsiooniga sügis-talvisesse hooaega põhjamaise selguse ja konkreetsuse. Tasane värvipalett, puhas lõigete-detailide kooskõla ja kvaliteetne kangavalik laseb oma tagasihoidlikkusega kõneleda kandja isikupäral ning võlub lihtsal ja elegantsel moel.

Projekti neljanda kollektsiooni pildistas üles Renee Altrov.

Projekti neljanda kollektsiooni pildistas üles Renee Altrov.

Projekt õpib, areneb ja kasvab iga aastaga. Kindla järjepidavusega lisandub igasse kollektsiooni ka uusi artikleid – neljanda kollektsiooniga on valikusse lisandunud naiste püksid, jakid ja crop-topid. Soojaks üllatuseks ootuspärase trikotaaži asemel leiab valikust ka villa- ja kašmiiriseguse pusa, mis jahedatel sügisõhtutel õdusamat olemist lubab.

Projekti moodustavad kaks Tallinna päritoluga disainerit – Riin Kõiv ja Äli Kargoja.

Riin Kõiv on EKA BA lõpetanud tekstiilidisainer, kes on ennast täiendanud Taanis Designskolen Koldingus. Riin elab ja töötab Londonis. Äli Kargoja lõpetas 2012 aasta juulis Pariisis Studio Berçot moekoolis moedisaini eriala ja teeb hetkel praktikat Pariisis Nicolas Andreas Taralise moemajas. Noored disainerid põhjendavad ühisbrändi sündi järgmiselt: „Projekt sai alguse eneseteostuse vajadusest ja meie ühisest huvist minimalistliku skandinaavia disaini vastu. Loovprotsessi stimuleerivad linnaruumi ümbritsev geomeetria, mõte lihtsusest ja konkreetsusest lõigetes ning ajatu disain, vastandamaks kiirelt mööduvat massimoodi.”

Projekti tooted on müügil Tallinnas poodides Nu Nordic ja Reede ning veebipoes Siison.

Lisateave Projekti kodulehelt ja Facebookist.