„This time there’s less mental masturbation. I’m a product of this social normality, you’re simply sleeping, and everything’s fine.”

Selliste sõnadega allkirjastab rin la oma uusima, järjekorras teise EP „normality brings out the hardcore in me”, mida esitletakse ametlikult esmaspäeval, 22. detsembril kell 19.00 Kaasaegse Kunsti Eesti Keskuses.

rin la

rin la

Ja olenemata sellest, et mentaalse masturbatsiooni sisaldust on lubatud vähendada, tundub, et artist kannab meid kevadel ilmunud peatüki „bliss” jätkuna üha intensiivsemasse segadusse, olles ennast kuskile meie kukaldesse istutanud ning sosistades sealt mantraid, mis ka kõige naljakamal hetkel naljakad ei saa tunduda.

See on skisofreenia eepos – plaat, mis väldib küll erilisi puänte, olulisi kõrvalekaldeid tavapärasest rin la rajast (sahinad, veetilgad, vaakum, keevitamissädemed) ja võimalusi sellelt hitte leida, kuid tulemuseks on siiski midagi rohkemat kui muusika. Kunst? Palju puudu ei jää. Hüpnoos? Seda saab ka. Kipub liiga sügavalt endasse imema, nii et silm ka ei pilgu. Päris horror story’t ei tasu nüüd ette kujutada, aga äkki see ongi see hardcore, millest rin la räägib.

Ja kui nüüd liiga kõhe tunne tekkis, siis tegelikult saab tantsu ka, sest rin la laivile lisaks laotab oma muusikalise assortii DJ-seti näol lauale ei keegi muu kui jõuludeks kodumaa pinnale jõudnud Maria Minerva.

rin la muusikat saab kuulata ja alla laadida tema bandcampi lehelt.

Esitluse leht Facebookis.