Teisipäeval, 1. novembril astub Punases Majas NU Performance festivalil üles seksuaalse elektropopi ema Peaches. Teda soojendab hiphopiartist Black Cracker NY-st ja Berliinist ning öö tuksub hommikusse Maria Minerva biidi järgi.

Peaches. Foto: press

Peaches. Foto: press

Kuulsin Peachesit esimest korda kunagises Tartu leges ärkliklubis Maailm, kui kõlaritest hakkas kostuma fraas „fuck the pain away” ja mina ja mu 15-aastaste tüdrukute kamp suutis relate’ida. Nüüd, oma Tallinna kontserdi eel selgitab Peaches Müürilehele, et see lugu räägib võimu tagasivõtmisest – kuidas valust üle saada ja elu nautida.

Kanadast pärit ja Berliinis tegutsev muusik, kelle lüürika võib kombekamatele kuulajatele tunduda vulgaarne, põhjendab Müürilehele oma sõnavalikuid, öeldes, et osa inimesi kardab omaenda keha ja seksuaalsust, nii et loodetavasti nende teemade humoorikalt käsitlemine taandab seda hirmu ning aitab sõnumit paremini edastada.

Kel aga kontserdist küllalt ei saa, tuleb meelde jätta, et kolmapäeval, 2.novembril jõuab Kanuti Gildi SAALis ekraanile 2012. aastal valminud film „Peaches Does Herself”. Tegemist on Peachesi samanimelise electro-rock ooperi ekraniseeringuga, mis on semi-autobiograafiline rännak tema kui muusiku ja isiksuse kujunemisest.

Täpsema info peo ja linastuse kohta leiad siit.