Laupäeval, 5. märtsil kogunevad Eesti tuntud soulimelomaanid teater NO99-sse, mis muutub selleks õhtuks soulmuusika austajate peopaigaks. Kahes saalis esineb kümme DJ-d ning live-etteastega astuvad üles üllatusesinejad, kes avalikustatakse vahetult enne üritust.

Heidy Purga Soulimelomaanide peol Telliskivi Loomelinnakus. Foto: press

Heidy Purga Soulimelomaanide peol Telliskivi Loomelinnakus. Foto: press

Heidy Purga, soulmuusika austaja, kollektor ja DJ ning MustMesi Soulimelomaanide peo eestvedaja, kirjeldab seekordset sündmust: „Olen olnud alati väga positiivselt üllatunud, kui Soulimelomaanidel rohkelt erinevat publikut kohtan. Peol on ühe õhtu jooksul võimalik näha ja kuulda mitmeid erinevaid käsitlusi soulist, sest kõik DJ-d esitavad seda muusikat enda nurga alt parimal isikupärasel viisil. Mustmesi Soulimelomaanide sari koondab paar korda aastas enda alla kohaliku souli-skeene asjaarmastajad, kollektsionäärid, fännid ja DJ-d. Usun, et ka seekordne muusika koosmängimise energia saab olema eriline ja positiivne.”

Soulimelomaanide pidu toimub neljandat korda. Esimene neist leidis aset 2014. aasta augustis kohvikus Klaus ning F-Hoones Telliskivi Loomelinnakus, teine eelmise aasta veebruaris NO99 Teatrihoones ning viimane septembris Telliskivi Punases saalis.

Sel laupäeval toimuval peol NO99 teatrihoone kahes saalis mängivad muusikat Heidy Purga, Liisi Voolaid, Robert Linna, Peeter Ehala, Critikal, Mihkel Sirelpuu, San Antonio, Martin Laksberg, Roma Pi ja Kersten Kõrge.

Facebookis leiad ürituse siit.