Müürilehe toimetuses teatakse rääkida, et 19. juulil toimub ühel hästi saladuses hoitud Tallinna katusel pühapäevane tantsupidu.

Foto: Tõnu Tunnel

Foto: Tõnu Tunnel

Värske mereõhu ja lõõmava suvepäeva sümbioosis on kella kahest päeval õhtul üheteistkümneni kestev pidu kõigile neile, kes pidusest nädalavahetusest, festivalitamisest või maakodus redutamisest aklimatiseerumist vajavad, samas on see ka koht metsiku ja vaba linnaruumi järele igatsejatele. Pikad maratonsetid ja pinksiturniirid hoiavad jalad töös ja päevane peoformaat lubab tantsupeost osa saada ka ööunest lugupidajatele.

Puldis peaasjalikult Berliini mugavuspagulased, kelle paljunäinud silmad tervitavad palavalt kõiki tagakiusatud ja erilisi inimesi, kes panevad keskmise eestlase „see ei ole normaalne!” hüüatama. Nihutame koos normaalsuse piire ja vabastame rahva kannatustest. Kes ihkab lihtsalt vabalt võtmise järele, siis laisemate linnavurlede jaoks on tegu ka suurepärase kohaga pühapäevitamiseks. Otsi Facebookist event’i „Tantsupidu suvilas”, kust leiad täpsemat infot selle kohta, kuidas jalg suvila ukse vahele saada.