Homme, 5. juunil toimub Sinilinnus selle hooaja viimane Tjuun Ini pidu. Väliskülalisena on seekord esinemas Artificial Intelligence Suurbritanniast, kohalikest mängivad muusikat Audioholic, Käärkäsi, Rans ja peo residendid Qba, L.Eazy ning To-Sha. Visuaalide eest hoolitseb Teng.

Artificial Intelligence. Foto: erakogu

Artificial Intelligence. Foto: erakogu

Artificial Intelligence on kahest trummi ja bassi produtsendist-DJst koosnev duo Suurbritanniast. Zula Warneri ja Glenn Herweijeri looming on kümne aasta jooksul ilmunud pea kõikide legendaarsete trummi ja bassi plaadifirmade alt, nende seas 31 Records, V Recordings, Commercial Suicide, Good Looking, Full Cycle, Metalheadz, Shogun Audio, Soul:R jt. Lisaks trummi ja bassi artistidele on duo remiksinud ka näiteks Kelist ja Eric Prydzi.

Selle aasta sügisel ilmub Artificial Intelligence’ilt album „Timeline”. Plaati väljaandva leibeli Metalheadzi legendaarne juht Goldie on tulevase kauamängiva suhtes väljendanud õhinat: „Artificial Intelligence on teinud väga palju head muusikat, olen tõesti õnnelik, et just Metalheadz nende uue albumi välja annab”.

Tjuun in on Eesti vanim, 15 aastat tegutsenud trummi ja bassi sariüritus ja reedeõhtune (kell 22.00–00.00) saade Raadio 2s. Nii saadet kui pidusid on väisanud mitmed artistid meilt ja mujalt.

Peo event Facebookis.