2. oktoobril esietendub Tallinnas Club Factorys John Godberi komöödia „(T)öö klubis”, mille on lavastanud Sander Pukk. 2. ja 4. oktoobri etendustele järgneb ka pidu, kus esineb DJ-set’iga lavastuse helikujundaja Indrek Kuuse, paljudele tuntud ka kui Wick Blaze.

„Jah, Reede on öö, kus saab ennast lõdvaks lasta!”

„Jah, Reede on öö, kus saab ennast lõdvaks lasta!”

„Kui kuus päeva nädalas pöörleb maakera töökalt ümber oma telje, siis reede õhtul peatub ta kummide vilinal ja sülitab meid välja hoopis ühe teise maailma pöörisesse. Pöörisesse, mis on täis värvilisi tulukesi ja mürgiseid aure, kus kõik tundub võimalik, kõik on erutav, siinsamas ja kohe, kus ise oled enesest parem ja inimesed endast ilusamad,” seisab lavastust tutvustavas tekstis. „Reedel on see öö, kui kogu maailma töölisklass rõivastub paljastavatesse toppidesse ning teenistujad liibuvatesse pükstesse, kui keskastmejuht võimleb tantsupõrandal nagu tuuleveski tormis, kui tagasihoidlik IT-nohik rammib ennastunustavalt sekretäri kusagil räpases tualetilahtris. Jah, Reede on öö, kus saab ennast lõdvaks lasta!”

„Samal ajal kui külastajad RMK (Reedeõhtuse Mõrvarliku Kiima) ajel sisemist looma vabastavad või maksale kütet lisavad, on meid jälgimas inimesed, kes nii vabalt ei võta. Mehed, kes kuulevad kõike ja näevad kõike ja hoolitsevad selle eest, et hommik ikka saabuks pärast seda pöörast ööd – need mehed on turvamehed.”

Lavastaja Sander Pukk, tõlkija Liis Aedmaa, kunstnik Annika Lindemann, helikujundus Indrek Kuuse, valguskujundus Kalle Karindi.

Mängivad Tõnis Niinemets (Von Krahli Teater), Kait Kall (Von Krahli Teater), Karl-Andreas Kalmet (Tallinna Linnateater) ja Veiko Tubin (Tallinna Linnateater). Produtsent Ivo Posti.

Etendused: 28.09 (eelesietendus); 02.10 (esietendus koos järgneva peoga), 04.10. (etendusele järgneb pidu), 05.10., 19.10., 20.10. ja 21.10. Etenduste algus kell 19.00. Uksed avatakse kell 18.00.