Tallinna linn, Tallinna Goethe Instituut ja CCI Contact Desk kutsuvad tudengeid osalema 12. aprillil Tallinnas Paavli Kultuurivabrikus toimuval seminaril „Kuidas korraldada ööelu?”.

Foto: Kevin Loigu

Seminar on ennekõike suunatud selliste erialade tudengitele, kelle tuleviku töö võib muuhulgas olla seotud ka ööelu korraldamisega.

Päeva jooksul toimuvatel paneelidel ning loeng-koolitustel räägitakse turvalisuse tagamisest, riskide vähendamisest ööelus ning ööelu uurimisest. Lisaks jagatakse praktilisi teadmisi ja kogemusi ööelu edukaks korraldamiseks ning linnaöö keskkonna rikastamiseks, antakse nõuandeid, mida teha olukorras, kus keegi on kogenud seksuaalset ahistamist ning tehakse rühmatöö, kus seistakse silmitsi ühe probleemse olukorraga, mis võib sündmuse korraldajal või linnaplaneerijal ööelus ette tulla.

Oma kogemusi ja teadmisi jagavad teiste seas ööhaldjas Marit Oja, Kristel-Liis Kaunismaa Politsei- ja Piirivalveametist, Annika Silde Sotsiaalkindlustusametist, Karin Leivategija Eesti Rahva Muusemist, Tallinna öölinnapea Natalie Mets, Bristoli ööelu nõunik Carly Heath, Tallinna klubide omanikud, ööelu korraldajad jpt.

Huvilistel palutakse registreeruda siin

Kogu programmi ja lisainfo leiad siit