Üritusel Ulme Puhkus ühendavad omavahel jõud klubi Ulme, Sveta Baar ja peosarja Puhkus residendid, et pakkuda astraalset kogemust.

Don Leisure. Foto: Worldwide FM

Don Leisure. Foto: Worldwide FM

Kosmosesüstik stardib 26. oktoobril ning maavälise võõrkehana on seekord külas UK produtsent ja DJ Don Leisure grupeeringust Darkhouse Family. Don andis eelmise aasta juulis välja sooloalbumi „Shaboo” ning novembris koos Earl Jeffersiga Darkhouse Family alt LP „The Offering”, millele tuli selle aasta juunis lisa EP „An Extra Offering” kujul. Shaboo on tema onu kunstnikunimi, kes oli üks peamisi inspiratsioone, miks Don muusikaga tegelema hakkas. Onu Shaboo läks 15. aastaselt Keeniast Londonisse, kus näitles Bollywoodi filmides ja mängis perekondlikel kogunemistel tablasid. Tal oli noorele Don’ile üks sõnum: „Muusika on sul veres”.

Peamiselt hiphopiinstrumentaale produtseeriv Don Leisure ammutab inspiratsiooni Aafrika, Aasia ja Lähis-Ida kultuuridest. Samas võib ta viimaselt sooloalbumilt leida loo „Tartu Moonshine”, mille ajendiks oli Doni kunagine külaskäik klubisse Kink Konk. Don on teinud koostööd paljude erinevate artistidega, sealhulgas Kamaal Williamsi, Daf Daviese, Jonathan Powelli ja Jessy Alleniga. Kohalikest astronautidest teevad live’i Alaska (Ki En Ra ja Robert Linna) ning Rando Arand. Kosmosekeskuse puhkajad on Luurel Varas, Robert Kähr ja Gerk.

Täpsem info ürituse kodulehelt Facebookis.