Moodsate puidust prilliraamide kodumaine tootja Karl on uuenemas. Pärast kuut edukat aastat Eesti turul ja seniseid samme välisturgudega tutvumiseks, kavatseb uue nime ja välimusega Framed by Karl võtta teadlikuma suuna välisturule. Nii on veebipoe vahendusel peagi võimalik kliendi mõõdu järgi valminud disainprille tellida ka väljaspool Eestit. Samuti asutakse looma rahvusvahelist edasimüüjate võrgustikku.

Framed by Karl. Foto: press

Framed by Karl. Foto: press

Seoses laienemisplaanidega algas eile, 30. märtsil Fundwise platvormil puidust prilliraamide kampaania, mille raames otsitakse ettevõttele uusi investoreid. Fundwise on Hooandja loojate poolt käivitatud ühisrahastusplatvorm, mis on mõeldud ettevõtjatele ja investoritele. Framed by Karli toetajatest saavad Karl Disain OÜ osanikud, mistõttu on tegu perspektiivika võimalusega investeerimishuvilistele.

Framed by Karli uue visuaalse identiteedi ja veebilehe loob Hmmm Creative Studio eesotsas Helene Vetiku ja Karl Saluveeriga, kes loovtandemina on saanud rohke tunnustuse osaliseks nii Eesti kui välismaistel konkurssidel.

„Prillikandjad teavad, milline piin on leida prilliraame, mis oleksid kauni disainiga ja istuksid hästi. Meie prillid valmivad eritellimusel käsitööna, et ideaalse prillipaari leiaksid ka eriliste vajaduste ja mõõtudega inimesed,” räägib Karl Annus, Framed by Karl asutaja ja disainer.

„Lisaks on sel moel prillitootmine jätkusuutlik ja keskkonnasõbralik. Me ei tooda raame lattu seisma ja kui Framed by Karl prilliraam peale aastatepikkust kandmist peakski prügimäele rändama, laguneb puit, erinevalt plastikust, kiiresti ega jää ookeanidesse hulpima,” viitab Annus ka ettevõtte väärtushinnangutele. Prillitootja uuendusi on tiivustamas fakt, et prillide ostmine internetist on üha populaarsem.

Framed by Karl Facebookis.