Eelmisel nädalal esitles soul-lauljatar Rita Ray oma uut nostalgiahõngulist singlit „Love Ain’t the Same”, millele on nüüd valminud ka muusikavideo.

Rita Ray. Foto: press

Jäädes truuks klassikalisele rnb-kõlapildile, on Ray taas koostööd teinud Solid Gold Sound produktsioonitiimiga. Produktsiooni taset tõstab sessioon Eesti Raadio I stuudios, kus 11-liikmelise keelpilliorkestri arranžeeringuid ja salvestust juhtis Rita Ray ise. Baritonkitarri käigud lisavad tervikule parajal määral ka suitsust bluusi.

„Love Ain’t the Same’i” visuaal, mis on ühtlasi Rita Ray esimene muusikavideo, on üles võetud autentse Super 8 filmikaameraga ning kaadrid kulgevad laulja kannul mööda Põhja-Eesti rannikut, peegeldades loo nostalgilisust. Video loojaks on plaadifirma RR Gems juht Dimitra. Tegemist on esimese singliga alates Rita Ray debüütalbumist „Old Love Will Rust”.

„Love Ain’t the Same” on esimene pilguheit Rita Ray 2021. aasta sügisel ilmuvale teisele albumile. Heliloomes ja salvestustel tegutsetakse tihedas koostöös bändiga, kus kitarril on Kristen Kütner, trummide taga Ott Adamson, klahvidel Artis Boriss ja bassil Jasper Alamaa. Laulukirjutamise keskmes on jätkuvalt Rita Ray ise.