Eelmisel aastal esmakordselt toimunud festival I Land Sound toob 12.-15. juulil taaskord Orissaarde Illiku laiule eesti klubide, peosarjade ja raadiosaadete esindajad – kokku 29 kooslust ning üle 100 kodumaise DJ.

Foto: Indrek Kasesalu

Foto: Indrek Kasesalu

Klubidest on esindatud ​911, Lekker, Piidivabrik ja UPS. Raadiosaadete eest on väljas Estonian Funk Embassy, Haigla Pidu, Machine Nation, Majamasin, Tallinn Express, Tjuun In ja Öötöö ning peosarjadest kolivad end nädalavahetuseks saarele Bling, Disco Tallinn, GVO, Helind, Manatargaq, Must Mesi, Nastja Riist, Play!, Psydia, Room202, Still Out, Sünk, Techno ist Liebe, Tiks, Välk, Vürts, Zenni ja Tagasi ning Öömaja.

Lisaks muusikaprogrammile on festivali kavas nelja päeva ja kolme öö jagu töötubasid, loenguid, kinolinastusi ning etendusi. Silmailu pakuvad tuleskulptuurid, kunstnike ehitud lavad ning erinevad installatsioonid.

Festivali melu toidab kümmekond toiduautot ning baarides pakutakse spetsiaalselt festivaliks valmistatud kohalikest toorainetest kokteile. Keha eest saab hoolitseda jooga või saunaga ning palava ilma eest pakub jahutust merevesi. Festival on taara- ning ühekordsete topside vaba, asendades viimased korduvkasutatavate renditopsidega.

„Ootame festivalile inimesi avatud südame ning hoolivusega üksteise ja looduse vastu. Tean, et I Land Sound 2018 toob kokku ilusad ja huvitavad inimesed ning anname oma tiimiga parima, et iga külastaja lahkuks festivalilt naeratuse ning kustumatu mälestusega,” ütleb festivali üks peakorraldajatest Paap Uspenski.

Üritus Facebookis.