Järjekordne Müürilille täika on jõulukuule kohaselt pidulikum kui tavaliselt. 6. detsembril esimest korda Aparaaditehase siseruumides toimuv täika pakub võimaluse alustada oma jõulukinkide ostmise hooaega, või siis hoopis vabaneda eelmisel aastal kingiks saadud ebavajalikest asjadest.

Müürilille täikal kaubeldakse kõigega, mis teisel ringil või käsitööna valminud – riided, jalanõud, raamatud, helikandjad, mööbel, jalgrattad, ehted ja muu. Oodatud on on ka käsitööna valmistatud maiustuste ja kondiitritoodete pakkujad.

Neile, kes soovivad oma kätega jõulukingi valmistada, toimub 6. ja 7. detsembril samas tegutsevas Trükimuuseumis „Jõulukingi festival”, kus kõigil on võimalus ise toredaid ja praktilisi kingitusi meisterdada. 6. detsembril saab osa fotoalbumi meisterdamise, raamatkaantega märkmike ja salalaegaste valmistamise ning paberikunsti õpitubadest. Töötubades osalemiseks on vajalik eelregistreerimine.

6. detsembril kell 12.00 algaval täikal loob meeleolu spetsiaalselt valitud muusika, pakutakse suupisteid ja kuumi jooke.

Kuna seekordne Müürilille täika toimub siseruumides, pääseb müüma vaid eelregistreerimise kaudu. Eelregistreerimine algab esmaspäeval, 1. detsembril kell 10.00. Selleks tuleb saata e-kiri aadressil muurililletaika@gmail.com, kuhu tuleb panna kirja kaupleja nimi, millega kaubeldakse ja kas seda soovitakse teha laualt või oma kandurilt. Kohamaks ühe müüja kohta on 5 eurot, mis tuleb tasuda kohapeal.

Müürilille täika üritus Facebookis.