1. septembril toovad EMTA kaasaegsete etenduskunstide magistrantuuri tudengid lavale 99-tunnise kestvuslavastuse „Kuhu minek”. Etendus algab 1. septembril kell 19.00 ja lõpeb 99 tundi hiljem, 5. septembril kell 22.00.

Foto: Alan Proosa

Foto: Alan Proosa

Professor Jüri Naela eestvedamisel toimuv etendus „Kuhu minek” pakub võimalust 99-tunniseks koosolemiseks, otsimiseks, läheduse loomiseks, ühenduses püsimiseks, vaatamiseks, tajumiseks, kuulamiseks ja mõtlemiseks. Ehk siis, lavastus on praegusest hetkest, siin ja praegu, igal sekundil muutuv ja iga inimese jaoks erinev.

Etenduse lavastajad on Simona Gonella (Itaalia) ja Peader Kirk (Suurbritannia), kunstnik Emer Värk, valguskunstnik Priidu Adlas, heli Raido Linkmann, video Mikk-Mait Kivi, kostüüm Moonika Lausvee. Laval on EMTA kaasaegsete etenduskunstide rahvusvahelise magistrantuuri (CPPM) tudengid.

Etendust saab jälgida kohapeal EMTA uues Blackboxis või online’is elektron.live kahesuunalise voogedastusplatvormi vahendusel, mis avab esinejatele uued võimalused loomingu viimiseks vaatajateni, pakkudes etenduskunstnikele nende vajadustest tuletatud visuaalseid ja tehnilisi lahendusi. Etendust on võimalik jälgida ööpäevaringselt.

„Kuhu minek” kestvuslavastust on huvilistel võimalus jälgida 99 tunni vältel, soetades terveks selleks perioodiks passi, mida jõuab müüki vaid piiratud arv siin. Teine võimalus on olla osaline päevapiletiga, mis annab märgitud ajavahemikul õiguse etendust mitu korda külastada . Kolmas võimalus on jälgida etendust tasuta cppm.elektron.live.