Prantsuse uue generatsiooni produtsent Sweely EKKMis

Reedel, 15. veebruaril on EKKMi oodata prantsuse uue generatsiooni üht värvikaimat produtsenti, kelle nimi on Sweely ning kes viib teid kindla garantiiga joovastavale house’i-, minimal’i- ja elektrotripile.


Reedel, 15. veebruaril on EKKMi oodata prantsuse uue generatsiooni üht värvikaimat produtsenti, kelle nimi on Sweely ning kes viib teid kindla garantiiga joovastavale house’i-, minimal’i- ja elektrotripile.

Sweely. Foto: press

Kui rulataja ning klaveri- ja trummimängija taustaga Sweelylt kord intervjuus küsiti, kuidas ta tavaline päev välja näeb, vastas ta selle peale, et kui ta koju läheb, siis ta teeb muusikat ja veel kord muusikat. See, et tema sõnades kahtlema ei pea, on selgelt kuulda ka mehe loomingust, ning seda, et tegemist on olulise artistiga, tõestab tema hiljutine residendiks nimetamine Pariisi ühes olulisimas techno– ja house-muusikale keskendunud ööklubis Concrete.

Lisaks Sweelyle on sel õhtul kahes saalis puldis Kask, Tanel Mütt, Kevin Park, Kaarel Valter, Kersten Kõrge, Taavi-Peeter Liiv ja Richard Pohjanheimo.

Üritus Facebookis.

Toeta vastutustundlikku ajakirjandust

Infoajastu ja sotsiaalmeedia levik on toonud endaga kaasa aina kiiremad, lühemad ja emotsioonipõhisemad tekstiformaadid ning sellega seoses ka süvenemisvõime kriisi. Nendest trendidest hoolimata püüab Müürileht hoida enda ümber ja kasvatada ühiskondlikult aktiivseid ja kriitilise mõtlemisvõimega noori autoreid ja lugejaskonda. Toimetuse eesmärk on mõtestada laiemalt kultuuri- ja ühiskonnaelu ning kajastada lisaks nüüdiskultuuris toimuvat. Väljaanne on keskendunud rahulikule, analüüsivale ning otsingulisele ajakirjandusele, mis ühendab endas nii traditsioonilised kui ka uuenduslikud formaadid. Sinu toetuse abil saame laiendada kajastatavate teemade ringi ja avaldada rohkem väärt artikleid.

Toeta Müürilehe väljaandmist:

SAMAL TEEMAL

Ron Morelli – Disappearer (Hospital Productions, 2018)

Ron Morelli – Disappearer (Hospital Productions, 2018)

„Disappearer” on kaamose ja päikeseta päevade muusika.
Shinichi Atobe – Heat (DDS, 2018)

Shinichi Atobe – Heat (DDS, 2018)

2001. aastal ilmus kultusleibeli Chain Reaction alt EP „Ship-Scope”, mis oli atmosfääriline ja emotsionaalselt provokatiivne dub techno oma parimas vormis. Sügavama tantsumuusika maailmaga oli liitunud andekas ja enigmaatiline produtsent nimega Shinichi Atobe.
Tallinnas esineb ambient’i ja new-age-muusika pioneer Laraaji
Laraaji.
1 min

Tallinnas esineb ambient’i ja new-age-muusika pioneer Laraaji

6. märtsil toimub Tallinnas Erinevate Tubade Klubis järjekordne IDA raadio korraldatav Off Air, kus kontserdi annab New Yorgist pärit ambient-muusika pioneer, müstik ja naerumeditatsiooni praktiseerija Laraaji, kes on tuntud oma transsiviiva rütmimuusika poolest.
Müürileht