Detsembris üllitas andekas indie-, trip hop’i, punk-romantik Archy Marshall (tuntud pigem nime King Krule all) koos oma sama punaste juuste ja kiitsaka venna Jackiga uue kauamängiva „A New Place 2 Drown”.

Teos on ehitatud üles kolmele meediumile: kahe venna koostöös sündis lühidokk, mille režissöör on Will Robson-Scott, 208-leheküljeline raamat täis luulet ja kunsti ning soundtrack filmile. Nende kolme koosmõjul rullub lahti vendade elu, mida võib võtta õppematerjalina selle kohta, kuidas Londoni getost pääseda ja endale artistina nime teha.

Uuel plaadil on tunda Marshalli täiskasvanuks saamist, lusti kadumist, kuid võib-olla on see just ehedus, päris enda avastamine ja täiesti alasti kiskumine. Lemmikteemadeks on jätkuvalt heitlus iseendaga, (petvad) tüdrukud ja probleemne vaimne tervis.

Krule’i varasemast tuntud hääl muutub häguseks ja kaob kohati darkwave’i, trip hop’i ja elektrostaatika sahina vahele ära, kuid loob seeläbi melanhoolsest geto-ängist veelgi paremaid pilte. Paneelmaja uberikus korteris rohekassinise ekraani ees, suits käes. Too hävituslik äng saadab tervet albumit, väikeseks erandiks on Jamie Isaaci vokaalidega „Ammi Ammi”, mille elutahet ülejäänud plaadilt väga ei leia. Samas, kogu selle kurvameelsuse kõrval (musikaalsest) andekusest „A New Place 2 Drownil” puudu ei tule – uusi tasandeid avastab iga kuulamisega.