Üheks õhtuks avaneb kõigil, kes kunagi Berghaini uste taha jäänud, võimalus põksuda Berliini techno hüpnootilise biidi järgi siinsamas Tallinnas, vanalinna kõrguvate müüride keskel, sest peosari AUX toob hooaja lõpupeoks kohale sealse kõrgliiga mängija Benjamin Damage’i.

Benjamin Damage. Foto: press

Benjamin Damage. Foto: press

Laupäeval, 14. mail klubis Von Krahl esinev Benjamin Damage on selle kõige geniaalsema techno otsinguil Suurbritanniast Saksamaale suundunud muusik, kelle looming on seetõttu kuldne kesktee Berliini minimal-kliiniliselt puhta ja Londoni mänglev-energiliselt kaasakiskuva reivikultuuri koopereerunud embusest.

Aastal 2013 50WEAPONS leibeli alt ilmunud kauamängiv „Heliosphere” pakub siiamaani naudingut kõigile kriitikutele, kellele külm industriaalne Berliini saund vanaks hakkab jääma. „Heliosphere’i” tundlik helikeel ning kohati lausa meloodilised rütmid tegid sellest plaadi, mida võis muretult suvistel varahommikutel repeat’i peale jättagi.

Oma viimase ettevõtmisega „Obsidian” on Damage võtnud kursi sügavale oma juurte juurde. Tegemist on täielikult techno’t kummardava plaadiga, mis tutvustab kuulajale artisti kõige suuremaid mõjutajaid, pannes nad täiesti uude vormi. Võib öelda, et tegemist on sügavalt isikliku projektiga, mis paneb ka punkti hittleibeli 50WEAPONS artistialbumitele.

Üritus Facebookis.