Iga otsus võib tekitada uue paralleeluniversumi, uue reaalsuse, mis ei ole kübetki vähem tõeline kui praegune. Kanada grupp Austra ning nende ebamaiselt kõlav vokalist Katie Stelmanis on teinud oma muusikas irratsionaalseid otsuseid ning loonud kummalise maailma, kus dissonants on kaunis.

Austra album „Future Politics” kõneleb lisaks tulevikule ka sellest, mis meie ümber päriselt eksisteerib, käsitledes poliitikat, päevakajalisi sündmusi ning keskkonnaprobleeme. Kuigi inspiratsiooni on nopitud tavaelust, on muusika ise unenäoline. Stelmanise erakordne falsett loob tugeva kontrasti elektroonilise tantsumuusikaga ning tulemus on ühtaegu rabe, tasakaalutu ning imepärane. Austra kõlab kui külm huige öös, mis suudab reaalsusest välja murda.

Hingetühjuse ja isoleeritusega mängivad helid kõnelevad kuulajaga mitmel tasandil ning võimaldavad vormida tegelikkusest utoopia ja sellest omakorda tumeda düstoopia. Plaadil segunevad kajad ja kahtlused puhaste ja õrnade nootidega. „Future Politics” ravib apaatsust, selle ühiskonna- ja enesekriitilisus on värskendav. Album ületab igas mõttes inimlikke piire ning psühhedeelne kõla võlub ka skeptilist kuulajat. Austra suudab simuleerida elektrooniliste instrumentidega klassikaliste pillide kõla – plaat petab ja teeskleb igal sammul, kuid tervik on võluvalt ehe.